Toner Spray Gratis przy zakupie 2 produktów Laponie of Scandinavia. Zapisz się do Newslettera i odbierz kod rabatowy! Odbierz

Shopping Cart

0

Your shopping bag is empty

Go to the shop

Słowem wstępu

0 comments

HEDONE narodziło się z połączenia kultu doświadczania małych rozkoszy z chęcią robienia tego w sposób świadomy i zgodny z Matką Ziemią, gdyż prawdziwy hedonizm powinien odbywać się w zgodzie z samym sobą, bez szkody dla innych. Analizując własne potrzeby i ofertę dostępną na rynku, postanowiłyśmy stworzyć miejsce, które łączy skuteczność wybranych kosmetyków z dbaniem o los naszej planety.

Produkty, które znajdują się w Hedone to wyselekcjonowane, naturalne perełki. Wiele z nich pochodzi z rodzimych i rodzinnych manufaktur. W ofercie znalazły się również naturalne pozycje uznanych, zagranicznych marek. Przy wyborze produktów ważna była dla nas efektywność ich działania, a to zapewniają im najlepsze, wyselekcjonowane, naturalne składniki. Przygotowany przez nas asortyment pozwoli zadbać o Wasze potrzeby pielęgnacyjne, przy okazji wniesie odrobinę rozkoszy do codziennego życia.

Tworząc nasze paczki, chcemy zwiększać przyjemne doznania naszych Klientów i wkładamy w nie całe serce, równocześnie kładąc nacisk na dbanie o środowisko. Wewnątrz znajdują się naturalne wypełniacze, foliopaki są biodegradowalne, a naklejki adresowe są elementem pozyskanym recyklingu. Paczki Hedone nadają się prawie w całości do recyklingu, gdyż na sercu leży nam dobro naszej planety.

 

Tags :

Leave A Comments

Related post